Fatih Saruhan

Digital Experince Manager

UX Odaklı Kitap Önerileri

Selamlar,

Bu ay UX temalı kitaplar okumaya odaklanmak istiyorum. Bu konuda önereceğiniz kitaplar varsa seve seve önerilerinizi duymak isterim:).

Teşekkürler şimdiden✌🏻
Like Comment

Turkcell’de Dijital Deneyim Tasarımcısı olarak aranızdayım:)

Merhabalar, ben Fatih Saruhan.. Her şeyi tasarlayamaya çalışan adam olarak anılmaya başlandığımda anladım ki tasarımcılık benim en büyük tutkum olmuş:)

Tasarımla ilk kez 2009 yılında Tübitak yarışmasında birinci seçilip posterimizi tasarlamak zorunda kaldığımızda tanıştım. O tanışıklık okul birincisi sayısal bir öğrenciyi doktor olacakken tasarımcı yaptı:) Ve üniversitede ilk startup’ımızo kurup bütçemiz olmadığı için tüm mobil uygulamayı baştan sona kendimin tasarlamasıyla UI/UX ile tanışmış oldum. Bu 2. tanışıklık ise kariyerime yeni bir yön verdi ve hızlı bir öğrenme sürecinden sonra ajanslar aracılığı ile Apple Türkiye, Samsung, MediaMarkt, Troy, Glocolzone ve GamerArena gibi birçok şirketin tasarım projelerine dahil olma şansı buldum.

2018 yılında ise Turkcell macerası ile kurumsal girişimciliği birleştirirek milyonlarca insanın hayatına dokunan mobil uygulamaların deneyim tasarımı görevini üstlendim.

Ve bugün de tasarımdan keyif alan ve bunu yaymak isteyen bir topluluğun parçası olmak üzere aranızdayım:)

Sevgiler,
Fatih Saruhan

fatihsrhn@gmail.com
Like Comment